Eurookna - dobrá volba

Eurookna - dobrá volba

5. 12. 2011, 13:31

Dřevěná okna, moderně označovaná jako eurookna, jsou vynikající alternativou pro všechny, kteří dokáží ocenit kvalitně zpracovaný výrobek z těch nejlepších materiálů v kombinaci s designem, který udělá dům či byt příjemnějším místem k životu.

Materiály Eurooken

Pro výrobu Eurooken se nejčastěji používá dřevo smrku, borovice, dubu nebo meranti (dřevo z jihovýchodní Asie). Během výroby jsou eurookna impregnována proti hnilobě a houbám, konečná úprava se provádí vodou ředitelnými barvami. Tím je zaručena maximální možná ochrana proti vnějším vlivům. K dispozici je rozsáhlá možnost zasklení – můžete si vybrat ornamentální sklo, bezpečnostně izolační sklo, protihlukové izolační sklo nebo protisluneční izolační sklo.

Eurookna bývají nejčastěji srovnávána s okny plastovými. Oproti nim však nabízejí několik zásadních výhod:

Jsou vyrobena ze 100% přírodních materiálů

při jejich výrobě je spotřebováno až šestkrát méně energie

jsou kompletně recyklovatelná

ačkoli jsou vyrobena ze dřeva, díky povrchovým úpravám se eurookna vyznačuji velmi vysokou odolností vůči ohni. V kombinaci s protipožárním zasklením mu mohou odolávat až 90 minut

mají vyšší životnost díky vysoké životnosti samotného dřeva

Eurookna - dobrá volba

nabízejí výborné izolační vlastnosti – speciální eurookna sníží hluk až o 50 dB. Kvalitní eurookna také díky vysoké tepelné izolaci sníží náklady na vytápění.

Snadné opravy – pokud se jedná o menší poškození skla, není v případě eurooken nutné vyměnit celé okno.

Renovace oken novým nátěrem – pokud barva na okně vybledne, dá se velmi snadno obnovit. Eurookna tak mohou vypadat jako nová i po mnoha letech.Výbornou funkčnost nelze v žádném případě popřít. V dnešní době však nestačí, aby věci fungovaly, jak mají. Musí u toho také nějak vypadat. Proto jsou eurookna nabízena v široké škále barev, ze které by si měl vybrat opravdu každý. Ať chcete více či méně tradiční barvy, přijdete si na své. Možnost výběru z mnoha tvarů a barev klik vám umožní nechat si sestavit takové okno, které bude stoprocentně splňovat vaše požadavky. Eurookna si své místo na trhu rozhodně zaslouží.

Zobrazení: 83142 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější články
Článek: Plastová okna - fenomén dneška Počet komentářu: 15
Článek: Plastová okna Decro Bzenec Počet komentářu: 4
Poslední diskuze
Článek: Plastová okna - fenomén dneška Datum posledního komentáře: 4.5.2015
Článek: Plastová okna Decro Bzenec Datum posledního komentáře: 18.3.2015