Plastová okna Decro Bzenec

Plastová okna Decro Bzenec

5. 12. 2011, 13:12

Patří k nejlepším na trhu. Hladká, lesklá, s velice dlouhou životností. Podle klientských referencí jsou nejosvědčenější plastová okna Decro z odolných německých profilů. Vy jste si vždy přáli dřevěná okna? Máte je mít!

Plastová okna nerozeznáte od dřevěných

Plastová okna potažená fóliemi dřevěných dekorů jsou tak precizní, že vypadají jako dřevěná. Kdo chce hliníková okna, dostane plastová okna v hliníkových lištách s povrchy s práškovými laky, stříbrnými eloxy. Okenní plasty mají vynikající statiku, mechaniku, odolnost na povětrnostní vlivy, na světlo, zdravotní nezávadnost, tlumí hluk, zadrží teplo.

Vyspělý svět oken

německý plast na okna je s námi přes padesát let. Od té doby specialisté na okna neprovádějí nic jiného, než zdokonalují systémy, které jsou až šestikomorové se třemi těsnícími stupni, s měkkými rádiusy na hranách, s nejvyšší odolností proti zatékání a hluku, s optimálním kotvením do ostění.
Chcete-li okna nejvyšší kvality jste dobře u Uniwin, Okenní techniky i Decro Bzenec. To jsou vlajkové lodi specialistů na nejkvalitnější okna bez omezení na výšku zabudování. Jejich stylová plastová okna s dřevěnými dekory už nikdy nebudete muset natírat.

Ceník plastových oken – okno už od pěti set

Decro montuje své systémy i v zahraničí. Větší ultimativní výkon, funkčnost a referenci nenajdete. Okna se vyrábějí na milimetry přesně na míru ve stovkách typů a tisícovkách variant na přání. Ceníky jsou orientační, formuláře na plastová okna bezplatné. Jak velká bude zakázka? V jaké lokalitě bydlíte? Ale pokud máte v této chvíli aspoň 1 000 korun, prodají vám fixní neotvíratelné okno 600×600mm do garáže nebo do komory. Máte pětistovku? Máme pro vás plastové jednokřídlé sklopné a větrací do koupelny.

Okna ceník

Nebudeme nic skrývat. Za velké plastové sklopné okno dáte cca 3 000 korun. Jsou pro vás připravené informativní ceníky oken od neotvíratelných vitrin po sklopná a atypická.
Pozor na navýšení ceny, to udělají nadstandardy jako trojskla, zamykací kliky, dekory.

Zobrazení: 127819 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 4

Nejkomentovanější články
Článek: Plastová okna - fenomén dneška Počet komentářu: 15
Článek: Plastová okna Decro Bzenec Počet komentářu: 4
Poslední diskuze
Článek: Plastová okna - fenomén dneška Datum posledního komentáře: 4.5.2015
Článek: Plastová okna Decro Bzenec Datum posledního komentáře: 18.3.2015